Tréningjeinken egy-egy speciális témát állítunk fókuszba. A tréner azonban a tréningek mellett a világra rácsodálkozó ember, férj, apa, vállalkozó, közösségi ember, tanuló, aki maga is keresi a válaszokat és kíváncsi mások véleményére.

A fenntartható fejlődést szimuláló stratégiai játék Szentlőrincen

Szerző: - 2010. feb. 25. Kategória: üzleti szimuláció

Nagy örömmel vettünk részt a szentlőrinci Újhelyi Imre Mezőgazdasági és Közgazdasági Szakközépiskola szakmai napján, ahol a résztvevők teljes lendülettel vetették bele magukat A tenger urai című játékunkba.

Köszönjük az aktivitást és örülünk, hogy vannak olyan iskolák, ahol lehetőség van arra, hogy külsősként szerepeljünk egy tapasztalati tanulásra épülő programmal.

fenntartható_fejlődés_tenger_urai

verseny és együttműködés

6 csapat 25-30 résztvevő

6 csapat 25-30 résztvevő

profit és fenntarthatóság - hogyan döntsünk

profit és fenntarthatóság - hogyan döntsünk

Várjuk a további jelentkezőket!  A programot Baranyában a társadalmi felelősségvállalás jegyében tartjuk!

Cimkék: ,

Szólj hozzá!